BURSA
ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
![15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ](/meb_iys_dosyalar/2019_07/19151318_2504427_e7811ceba510eaaceebb759d97676785_640x640_698x600.jpg)
İlçemizde 15 Temmuz günü saat 10.30'da müftülüğün Durdubey Cami'nde yapmış olduğu program ile 15 Temmuz Şehitleri dualarla anıldı. Sonra öğle namazı öncesinde Merkez Cami'nde Kuran-ı Kerim ziyafeti ve şehitler için yemek verildi. Ardından İbrahim Hüsniye Çağlayan Ortaokulu konferans salonunda konferans verildi. Gaziler ziyaret edilerek etkinliklere çarşı meydanında devam edildi.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|