BURSA
ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI
![23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI](/meb_iys_dosyalar/2019_04/24091102_57511676_2280223285334330_8053469812107509760_n.jpg)
Bu yıl 99.su kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk BayramI etkinlikleri 9:20´de Atatürk Anıtı´na çelenk sunumuyla başladı. Tören önce Fevzipaşa İlkokulu´nda daha sonra Karıncalı İmam Hatip Ortaokulu´ndaki programlarla devam etti. Başta sayın kaymakamımız olmak üzere ilçe protokolü ve velilerimizin katılımları ile coşku içinde kutlandı.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |