BURSA
ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ
![3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ](/meb_iys_dosyalar/2018_12/06135028_DSC_0544.jpg)
Başta İlçe Kaymakamımız Sayın Emir Osman BULGURLU olmak üzere İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Amiri, İlçe Vakıf Müdürü ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet TAYIR ile birlikte ´´3 Aralık Engelliler Günü´´ Münasebetiyle İlçemizde bulunan Özel Orhaneli Rehabilitasyon Merkezi´ni ve ilçemiz okullarındaki özel eğtim sınıflarını ziyaeret ettiler.
Ziyaretleri sırasında öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |