BURSA ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ARALIK AYI YÖGEP ÇALIŞMALARI TOPLANTISI

ARALIK AYI YÖGEP ÇALIŞMALARI TOPLANTISI

 

 

                                                                                                2020-2021 EĞİTİM ?ÖĞRETİM YILI  ARALIK AYI  YÖGEP  TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİK

 

            Aralık ayı YÖGEP toplantısı ilçe milli eğitim şube müdürü Mehmet AKTEPE başkanlığında ilçemiz İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları yöneticilerinin katılımlarıyla zoom üzerinden gerçekleştirildi. Toplantı gündem konusu ise Peygamber Efendimiz Hz Muhammet (SAV) 'in insanlarla iletişimi,sosyal ilişkileri, eğitimdeki temel ilke ve metodları ile yönetim anlayışı ve uygulamalarıydı.

 

            15 Temmuz Şehitleri AİHL Okul müdürü Kenan Kurt ilçemiz İHL okullarında görev yapan idarecilere konuyla ilgili sunum yapmıştır. Kenan Kurt sunumunda peygamber efendimizin tebliğ görevinin öğretmenlikle iç içe olduğunu söylemiş ve onun hayatının öğretmenler tarafından mutlaka bilinmesi gerektiği vurgulamıştır. Onun hayatına baktığımızda bir öğretmenin meslek hayatında  öğrencilerle ve velilerle iletişiminde yaralanacağı önemli bilgiler mevcut olduğunu vurgulayan hocamız konuyla ilgili ayet ve hadisleri paylaşıp açıklayarak sunumunu sonlandırmıştır.

Kütahya Zafer Cad.Hükümet Konaği Yanı No14 ORHANELİ / BURSA - 02248171019 02248171925

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.