BAŞIMIZA İCAT ÇIKARDILAR
İlçemizde liseler katagorisinde gerçekleştirilenTÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Ahmet Necati Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Hacı Mustafa Öden Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlendi.![BAŞIMIZA İCAT ÇIKARDILAR](/meb_iys_dosyalar/2018_05/10094224_IMG_1197.jpg)
İlçemizde TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışını İlçe Kaymakamımız Sayın Emir Osman BULGURLU, İlçe Hakimimiz Emrullah YENTÜRK ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet TAYIR tarafından gerçekleştirildi.
Proje ile ilgili bilgiler projede katkıları bulunan öğrenciler tarafından, projelerin yapılış amaçları, çalışma prensipleri, faydaları ve ileride bu projelerin nasıl geliştirilebileceğini deytaylı bir şekilde aktardılar.
Kaymakamımız Sayın Emir Osman BULGURLU Emeği geçen Öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederek geleceğin bilim insanlarına başarılar diledi...
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |