BURSA ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bursa Kent Konseyinden Öğrencilere Tiyatro

Bursa Kent Konseyine bağlı tiyatro ekibinin İbrahim H.Ç. Konferans salonunda “Çanakkale” adlı tiyatronun gösterimi yapıldı. Geceye tiyatronun yapımcısı olan Bursa eski millet  vekillerinden  Sayın Faruk ANBARCIOĞLU, İlçe Kaymakamımız Sayın Abdulhalim CAN, Garnizon Komutanı Per. Yüz. Sayın Yunus ŞAHAN, Belediye Başkanı Sayın İrfan TATLIOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet TAYIR, çeşitli davetli misafirler ve Orhaneli Meslek Lisesi, İbrahim H.Ç. İlk Okulu öğrencileri katılmıştır.  
Bursa Kent Konseyinden Öğrencilere Tiyatro

  

                                    

Bursa Kent Konseyinden Öğrencilere Tiyatro

28.05.2015 Perşembe günü saat 20:00’da

Bursa Kent Konseyine bağlı tiyatro ekibinin İbrahim H.Ç. Konferans salonunda “Çanakkale” adlı tiyatronun gösterimi yapıldı. Geceye tiyatronun yapımcısı olan Bursa eski millet vekillerinden (Çanakkale tiyatro oyunu yazarı)  Sayın Faruk ANBARCIOĞLU, İlçe Kaymakamımız Sayın Abdulhalim CAN, Garnizon Komutanı Per. Yüz. Sayın Yunus ŞAHAN, Belediye Başkanı Sayın İrfan TATLIOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet TAYIR, çeşitli davetli misafirler ve Orhaneli Meslek Lisesi, İbrahim Hüsniye Çağlayan İmam Hatip Orta okul öğrencileri katılmıştır.  8 Haziranda Çanakkale gezisine çıkacak olan öğrencilere gezi öncesi moral ve motivasyon olması sebebiyle bu tiyatro çok anlamlı oldu. Duygu yüklü bu geçen bir programın sonunda ilçe kaymakamız ve belediye başkanımız  birer kısa konuşma yaparak günü değerlendirmişler ve program sona ermiştir.   

 

     

 

Kütahya Zafer Cad.Hükümet Konaği Yanı No14 ORHANELİ / BURSA - 02248171019 02248171925

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.