BURSA
ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EĞİTİM KURUMLARINDAKİ GIDA ÇALIŞANLARINA HİJYEN EĞİTİMİ
![EĞİTİM KURUMLARINDAKİ GIDA ÇALIŞANLARINA HİJYEN EĞİTİMİ](/meb_iys_dosyalar/2019_03/08105057_IMG-20190220-WA0005.jpg)
İlçemizdeki eğitim kurumlarının gıda alanında çalışanlarına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü temsilcilerinden oluşan bir ekip ile ´´Gıda İşletmelerinin Özel Hijyen Şartları, Gıda Güvenilirliği ve İnsan Sağlığının Korunması´´ konulu eğitim verildi.
Biyoloji öğretmeni Selin ÖNCÜL, Sağlık Memuru Süleyman ÜSTÜN ve Ziraat Mühendisi Murat ŞAŞMAZ´ın verdiği eğitime okul ve yurt yemekhane çalışanları ile okul kantincileri katıldı.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |