BURSA ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EKİM AYI DKAB ÖĞRETMENLER GELİŞİMİ PROGRAMI

EKİM AYI DKAB ÖĞRETMENLER GELİŞİMİ PROGRAMI

2019-2020 DKAB Öğretmenleri Gelişim Programı kapsamında 28.10.2019 tarihinde Hacı Mustafa Öden Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde saat 10:30'da ilk toplantı yapıldı. Toplantıya Orhaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih GÖR de iştirak ettiler. İlçedeki DKAB öğretmenlerinin yanı sıra ihl meslek dersleri öğretmenleri zümre başkanları toplantıya katıldılar. Ekim ayı toplantısında müzakere edilen konu olarak 3. madde "Din eğitimi ve öğretimi ile ilgili ulusal ve uluslararası düzeydeki çalışmalar, din öğretiminde tartışılan yeni yaklaşımlar, iyi örnekler, özgün projeler, örnek uygulamalar ve orijinal düşünceler" ele alındı.

              Müzakere edilen madde gereğince öğretmenler söz alarak okullarında uyguladıkları projeler ve örnek uygulamalar hakkında bilgiler verdiler. Ayrıca yıl içerisinde yapılacak olan projeler değerlendirildi. Toplantının sonunda bir sonraki toplantının yapılacağı tarih belirlendi. Kasım ayında görüşülecek konu Sevgili Peygamberimiz "Hz. Muhammed (s.a.v)'in eğitim anlayışı, ilim öğrenmeye ve eğitime verdiği önem ve eğitim öğretim metotları" olarak belirlendi.

Kütahya Zafer Cad.Hükümet Konaği Yanı No14 ORHANELİ / BURSA - 02248171019 02248171925

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.