BURSA
ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
FİDANLAR, FİDANLARLA BÜYÜYOR
Milli Eğitim Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığı arasında imzalanan ´´Fidanlar, Fidanlarla Büyüyor´´ protokolü kapsamında ilçemizde öğrencilerimiz ve TÜGVA´lı gençler ile birlikte fidan dikimi etkinliği gerçekleştirildi.![FİDANLAR, FİDANLARLA BÜYÜYOR](/meb_iys_dosyalar/2018_12/25142010_48362586_134257284247162_6068065207517708288_n.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığı arasında imzalanan ´´Fidanlar, Fidanlarla Büyüyor´´ protokolü kapsamında ilçemizde öğrencilerimiz ve TÜGVA´lı gençlerimiz ile birlikte fidan dikimi etkinliği gerçekleştirildi.
Etkinliğe başta İlçe Kaymakamımız olmak üzere İlçe Jandarma Komutanımız, İlçe Protokolü ve öğrencilerimiz katıldı.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |