BURSA
ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
HALK EĞİTİM MERKEZİNE EĞİTİM ZİYARETİ
2018-2019 Eğitim öğretim yılı başında başlanan ziyaretlere, bu hafta Halk Eğitim Merkezi ziyareti ile devam edildi.![HALK EĞİTİM MERKEZİNE EĞİTİM ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2019_01/07154405_PHOTO-2019-01-07-14-59-20_1.jpg)
İlçe Kaymakamımız Sayın Emir Osman BULGURLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet TAYIR ilçe Halk Eğitim Merkezimizi ziyaret ederek; el sanatları kursiyerlerimizin örmüş olduğu filelerin yaygınlaştırılması ve günlük ihtiyaç haline gelmesiyle tekrar kullanılması gerektiğini vurguladı.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |