BURSA ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YGS-LYS okul birincileri ilçe kaymakamımız Abdulhalim CAN tarafından ödüllendirildi.

  YGS-LYS okul birincileri ilçe kaymakamımız Abdulhalim CAN tarafından ödüllendirildi.            İlçe kaymakamımız Sayın Abdulhalim CAN, YGS-LYS’de dereceye giren ilçemiz lise öğrencilerini akamında kabul etti.            Tebriklerin ardından , ilk defa bilmedikleri şehirlere gidecek olan öğrencilerimize, kendi üniversite yıllarından da örnekler vererek tavsiyelerde  bulunan kaymakamımız bu sıcak sohbetin ardından öğrencilere birer hediye taktim etti.           Törene ilçe kaymakamımızın yanı sıra ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet TAYIR, derece yapan öğrenciler  ve okul müdürleri katıldı.          Dereceye giren öğrenciler ve kazandığı okullar.   1)- T.S.Y Anadolu Lisesi Öğrencisi Mustafa DOĞAN İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi.   2)- A.N.Y Endüstri Meslek Lisesi Öğrencisi- Mihriban KAYA Korkutata Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği   3)- Orhaneli Lisesi Öğrencisi- Sena ARKIN İstanbul Üniversitesi Edebiyat Bölümü   4)- Orhaneli İ.H Lisesi Öğrencisi Numan SEZGİN Tercih Yapmdı.  
 YGS-LYS okul birincileri ilçe kaymakamımız Abdulhalim CAN tarafından ödüllendirildi.

               

 

YGS-LYS okul birincileri ilçe kaymakamımız Abdulhalim CAN tarafından ödüllendirildi.

 

         İlçe kaymakamımız Sayın Abdulhalim CAN, YGS-LYS’de dereceye giren ilçemiz lise öğrencilerini akamında kabul etti. 

 

        Tebriklerin ardından , ilk defa bilmedikleri şehirlere gidecek olan öğrencilerimize, kendi üniversite yıllarından da örnekler vererek tavsiyelerde  bulunan kaymakamımız bu sıcak sohbetin ardından öğrencilere birer hediye taktim etti.

 

        Törene ilçe kaymakamımızın yanı sıra ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet TAYIR, derece yapan öğrenciler  ve okul müdürleri katıldı.

 

       Dereceye giren öğrenciler ve kazandığı okullar.

 

1)- T.S.Y Anadolu Lisesi Öğrencisi Mustafa DOĞAN İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi.

 

2)- A.N.Y Endüstri Meslek Lisesi Öğrencisi- Mihriban KAYA Korkutata Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği

 

3)- Orhaneli Lisesi Öğrencisi- Sena ARKIN İstanbul Üniversitesi Edebiyat Bölümü

 

4)- Orhaneli İ.H Lisesi Öğrencisi Numan SEZGİN Tercih Yapmdı.

 

 

Kütahya Zafer Cad.Hükümet Konaği Yanı No14 ORHANELİ / BURSA - 02248171019 02248171925

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.