BURSA
ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ ŞEHİTLERİ ANMA VE İLKÖĞRETİM HAFTASI PROGRAMI
15 Temmuz Demokrasi Zaferi Şehitleri anma ve İlköğretim haftası programı İlçemiz İbrahim Hüsniye Çağlayan Ortaokulu konferans salonunda yapıldı. Programda 15 temmuz demokrasi zaferi ile ilgili bilgiler verildi ve konu ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığının hazırlamış olduğu slayt gösteri sunumu izletildi. Ayrıca ilk öğretim haftası ile ilgili konuşmalar yapılarak şiirler söylendi. Programa İlçe Belediye Başkan yardımcısı, İlçe Milli Eğirim Müdürü ve İlçe Protokolü Öğretmen ve Öğrenciler katıldı.![15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ ŞEHİTLERİ ANMA VE İLKÖĞRETİM HAFTASI PROGRAMI](/meb_iys_dosyalar/2016_09/k_28134553_dsc_0155_576x384.jpg)