BURSA
ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ YAZ BASKETBOL KURSU
Orhaneli Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği 07-13 yaş kız, erkek çocuklarına yönelik düzenledikleri yaz gençlik spor kursu.![GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ YAZ BASKETBOL KURSU](/meb_iys_dosyalar/2018_06/19151615_IMG-20180619-WA0013.jpg)
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Orhaneli Gençlik ve Spor Müdürlüğünün düzenlediği ücretsiz yaz spor kursları başlamıştır. 07-13 yaş gurubu kız - erkek çocukların katılabildiği kurs kayıtları devam etmektedir, kayıtların Gençlik ve Spor Müdürlüğüne yapılması gerekmektedir.