BURSA ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMIMIZ SAYIN EMİR OSMAN BULGURLU, FETÖ´NÜN YURDUNU KYK OHAL BÜROSUNA TESLİM ETTİ

Orhaneli İlçe Merkezinde 15 temmuz 2016 öncesi FETÖ/PDY terör örgütüne ait yurt olarak kullanmakta iken 15 temmuz 2016 sonrası Maliye’ye devredilen bina; bugün Kaymakamımız Sayın Emir Osman BULGURLU, İlçe Emniyet Amiri İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Milli Eğitim Müdürünün katılımıyla Bursa Kyk Ohal Bürosu Yetkililerinine teslim edildi.
KAYMAKAMIMIZ SAYIN EMİR OSMAN BULGURLU, FETÖ´NÜN YURDUNU KYK OHAL BÜROSUNA TESLİM ETTİ

06-08-2018 06-08-2018Orhaneli İlçe Merkezinde 15 temmuz 2016 öncesi FETÖ/PDY terör örgütüne ait yurt olarak kullanmakta iken 15 temmuz 2016 sonrası Maliye’ye devredilen bina; bugün Kaymakamımız Sayın Emir Osman BULGURLU, İlçe Emniyet Amiri İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Milli Eğitim Müdürünün katılımıyla Bursa Kyk Ohal Bürosu Yetkililerinine törenle teslim edildi.     

 Kaymakamımız  Sayın Emir Osman BULGURLU; ‘‘Elebaşı Pensilvanya ’da terörist   Fetullah   GÜLEN ’in  olduğu  fetö terör örgütü, 15 Temmuz 2016 tarihinde Devletimizi işgal etme girişiminden önce milletimizin malını işgal etmişti. Allah’ın izniyle bugün Orhaneli’mizde fetönün  işgal ettiği bu binayı tekrar milletimize teslim ediyoruz. Ancak Fetönün elini değdiği yerde insan eliyle temizlik yapılamayacak kadar kir bırakmaktadır. Bu kiri ancak zemzem suyuyla temizleyebiliriz diye düşündük ve binanın giriş kapısını zemzem suyuyla temizledik, Kyk Ohal Bürosu Yetkililerinine  teslim ettik.

Milletimize hayırlı uğurlu olsun’’dedi.

Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet TAYIR bu bina İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze tahsiz edildikten sonra "Halk Eğitim Merkezi ve İlçe Kütüphanesi olarak hizmet verecektir" dedi.

Kütahya Zafer Cad.Hükümet Konaği Yanı No14 ORHANELİ / BURSA - 02248171019 02248171925

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.