OKULLAR ARASI MASA TENİSİ TURNUVASI
Okullar arası yapılan Masa Tenisi Turnuvası´nda öğrencilerimiz ödüllerini aldı.![OKULLAR ARASI MASA TENİSİ TURNUVASI](/meb_iys_dosyalar/2018_12/24110652_IMG-20181221-WA0010.jpg)
İlçemizde düzenlenen Okullar Arası Masa Tenisi Turnuvası´nda dereceye giren öğrencilerimize İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet TAYIR, Şube Müdürümüz Fatih GÖR ve Özel Büro görevlimiz Mehmet ÖNCÜL madalyalarını takdim ettiler. Gençler Kategorisi´nde birinciliği Türkan Sait Yılmaz Anadolu Lisesi öğrencileri Haticenur ÖZARPACI ve Mirza ERİN paylaşırken, Yıldızlar Kategorisi´nde İbrahim-Hüsniye Çağlayan Ortaokulu öğrencisi Nisanur ASA ve Kadri Uğur Ortaokulu öğrencisi Orçun BAŞAK, Küçükler Kategorisi´nde İbrahim-Hüsniye Çağlayan Ortaokulu öğrencileri Duygu ATEŞ ve Bertuğ KAYA paylaştı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz öğrencilerimizi tebrik ederek öğrencilerimize başarılarının devamını diledi.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |