BURSA
ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKULLAR ARASI SATRANÇ TURNUVASI
![OKULLAR ARASI SATRANÇ TURNUVASI](/meb_iys_dosyalar/2018_12/27144250_IMG_8506_800x533.jpg)
Bursa Okul Sporları Etkinlikleri(BOSE) kapsamında yapılan Satranç Turnuvası´nda 3., 4., 5. ve 6. sınıf okul birincileri kıyasıya mücadele etti.
3. Sınıflarda 1. Selman BAYAK, 4. Sınıflarda 1. Ali ÇETİN, 5. Sınıflarda 1. Bahadır TAŞ ve 6. Sınıflarda 1. Mustafa DOĞA oldu. Dereceye giren öğrencilerimize İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Metin AYGÜN ve İlçe Şube Müdürümüz Fatih GÖR madalyalarını takdim ettiler.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |