BURSA ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MTSK DİREKSİYON UYGULAMA SINAVI İŞLEM BASAMAKLARI

MTSK DİREKSİYON UYGULAMA SINAVI İŞLEM BASAMAKLARI

     Sınavda görev alacak komisyon üyelerinin sınavın yapılacağı hafta sonundan önceki Çarşamba günü saat 23:59’a kadar görev isteğinde bulunabileceğinden, bilgilerinin güncel olduğunu kontrol etmesi gerekir(İban, mail, telefon numarası vs.), bu tarihten sonra yapılacak talepler bir sonraki sınav tarihinde değerlendirmeye alınacaktır.

 

     

     Sınavın yapılacağı hafta sonundan önceki Perşembe günü 02:00’de yerleştirmeler tamamlanır ve sınavda görev alacak komisyon üyelerine “sınavda görevlendirildiniz” mesajı sistem tarafından mesai saatleri içerisinde gönderilir.

   Görevi onaylamayanların yerine sistem tarafından en az görev sayısına göre sıradan komisyon üyesi yedek olarak görevlendirilir. Yedek olarak görevlendirilenlere aşağıdaki mesaj gönderilir. Bu yedek görevlendirilenlerden görevi onaylayanlar asil görevlilerin görevi onaylamadığı durumunda asil olarak görevlendirilir. bu görevlendirilenlere aşağıdaki mesaj gönderilir. Gönderilen mesaj onaylama işlemi mesajın gönderildiği günün saat 23:59’a kadar onaylamaları gerekir. Bu yedek görevlendirme MTSK Yönetmeliği gereği 250 kursiyere bir yedek üye görevlendirilmesi anlamına gelmemektedir. Burada şuna dikkat edilmesi gerekir. Eğer kişinin kişisel MEBBİS ’inden görev kartı çıkmıyorsa o kişi görevlendirilmemiş demektir.

 

Kütahya Zafer Cad.Hükümet Konaği Yanı No14 ORHANELİ / BURSA - 02248171019 02248171925

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.