BURSA ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KASIM AYI YÖGEP ÇALIŞAMLARI TOPLANTISI

KASIM AYI YÖGEP ÇALIŞAMLARI TOPLANTISI

YÖGEP KASIM AYI FAALİYETLERİ

İmam Hatip Liseleri yöneticileri gelişim eylem planı Kasım ayında pandemi sürecinden dolayı uzaktan erişim Zoom üzerinden yapılmıştır. Okul yönetiminde bilgi ve iletişim teknolojilerinin etkili ve verimli kullanımı E -okul, MEBBİS, EBA v.b. uygulamalar gündeme alınmış, sistemlerin genel çalışma prensipleri değerlendirilmiştir. 

Ayrıca din öğretimi Genel Müdürlüğü'ne bağlı resmi internet siteleri ve Bu sitelerin içerikleri, çalışma sistemleri incelenmiştir.  Bu sitelerin imam hatip  liseleri arasında ve din öğretimi ile ilgili gelişmelerin yakından takip edilmesi, okulların yapılan çalışmalardan haberdar olarak Kolektif hareket edebilmesi noktasında faydalı olduğu vurgulanmıştır.

İmam hatip liselerinde kalite takip sisteminin (KTS) yeri ve önemi,  pandemi sürecinde sistemin nasıl verimli ve etkili çalışabileceği değerlendirilmiş ve gerekli çalışmalar yapılmıştır.

Kütahya Zafer Cad.Hükümet Konaği Yanı No14 ORHANELİ / BURSA - 02248171019 02248171925

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.