BURSA
ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
CURIOUS STEPS PROJESİ
Curious Steps Projemiz ilçemiz Orhaneli Fevzipaşa İlkokulu öğretmenimiz Esra DEMİRHAN EROĞLU tarafından yürütülen İtalya, Gürcistan, Ukrayna ve ülkemizden farklı okulların katıldığı uluslararası bir projedir. Projemizde amaç eleştirel düşünme unsurlarını müfredatımıza getirerek; öğrencilerin özgüvenlerini artırmaktır. Dijital çağa uyumlu ancak eleştirel düşünebilen, meraklı, kendine güvenen, soru sorabilen, felsefe yapabilen çocuklar yetiştirmektir.![CURIOUS STEPS PROJESİ](/meb_iys_dosyalar/2022_05/09131548_2.jpg)