BURSA
ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MAYIS AYI DÖGEP TOPLANTISI
DÖGEP MAYIS AYI RAPORU Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizin mesleki, bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) hazırlanmıştır. Yapılan planlamalar doğrultusunda Mayıs ayı programında yer alan 'Öğretmenlerimizin ülkemizdeki tarihi ve kültürel dokuyu yakından tanımaları için gezi, inceleme ve araştırma programlarının gerçekleştirilmesi' kapsamında yapılacak olan gezimiz pandemi koşullarından dolayı ileri bir tarihe ertelenmiştir. İlçemizde bulunan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin katılımı ile zoom üzerinden Bursa İl sınırları içerisinde yer alan tarihi yerlerin incelenmesi, tanıtımı ile alakalı sunum Ahmet Necati Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi DKAB Öğretmeni Mustafa KILIK ve Erenler Ortaokulu DKAB Öğretmeni Esat YAŞAR tarafından gerçekleştirilmiştir.![MAYIS AYI DÖGEP TOPLANTISI](/www/images/mansetresim.png)