BURSA
ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİNİK OYUNLARIM PROJESİ
Minik Oyunlarım, ilçemiz Orhaneli Fevzipaşa İlkokulu Sınıf Öğretmeni Burcu ERGİN MERT tarafından yürütülen ulusal çaplı bir projedir. Çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel yeteneklerle sosyal uyum ve duygusal olgunluğunu geliştirmek amacıyla oyun tabanlı öğrenme yöntemini kullanarak eğlenerek öğrenmelerini sağlamak projemizin amacıdır.![MİNİK OYUNLARIM PROJESİ](/meb_iys_dosyalar/2022_05/09131851_4.jpg)