BURSA
ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI
İlçemizde eğitim ve öğretim sürecini sağlıklı bir şekilde yürütebilmek ve öğrencilerimizin güvenli bir şekilde eğitimlerini sürdürebilmeleri için ilçemizde bulunan Temel ve Orta öğretim düzeyindeki okulların müdürleri ile, "Okul Müdürleri Toplantısı"nı, Kaymakamımız Sayın Muhammed Furkan TUNA'nın başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, İlçe Jandarma Komutanımız, İlçe Emniyet Amirimiz ve Okul Müdürlerimizin katılımlarıyla Tarihi Taş Mektep Kültür Merkezi Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.![OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2023_10/23113225_WhatsApp_Image_2023-10-23_at_11.22.22.jpg)