Orhaneli Güreş Takımı Türkiye Güreş Şampiyonasında
![Orhaneli Güreş Takımı Türkiye Güreş Şampiyonasında](/meb_iys_dosyalar/2022_03/09155821_IMG-20220309-WA0015.jpg)
Kadri Uğur Ortaokulu ve Hacı Mustafa Öden Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaokul öğrencileriden oluşan Orhaneli güreş takımı Gürsu kapalı spor salonunda yapılan 11 yaş serbest stilde, toplamda 7 madalya alarak Bursa'da takım halinde Bursa 3.'sü oldu. Güreş antrenörü Adnan Akgün ve beden eğitimi öğretmeni Emrah Köken önderliğinde Bursa'da yapılan 12-13 yaş gurubu Grekomen Güreş İl Şampiyonasında ise Orhaneli güreş takımı 8 madalya alarak Bursa şampiyonu oldu. Öğrencilerimiz Türkiye Güreş Şampiyonasında ilimizi temsil edeceklerdir. Kendilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz......