BURSA
ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ORMAN HAFTASI ETKİNLİKLERİ
İlçemiz Akçabük Köyü mevkiinde fidan dikim etkinliği gerçekleştirildi.![ORMAN HAFTASI ETKİNLİKLERİ](/meb_iys_dosyalar/2019_03/22085537_IMG-20190322-WA0017.jpg)
21-26 Mart Orman Haftası çerçevesinde Orhaneli Orman İşletme Müdürlüğü´nün organizasyonuyla gerçekleştirilen fidan dikimi etkinliğine başta ilçe kaymakamımız, ilçe protokolü, öğretmenler, öğrenciler, TÜGVA temsilcileri ve halk katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün 150 öğrencisi ile birlikte katıldığı etkinlikte ´´Çanakkale 18 Mart Hatıra Ormanı´´ ile yeşil bir çevre için fidanlar toprakla buluşturuldu.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |