BURSA
ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ORMAN HAFTASI PROGRAMI
Orman haftası münasebeti ile ilçemiz Orman işletmesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlemiş olduğu orman haftası programı Akçabük mevkiinde gerçeekleşti. Etkinliğe Kaymakamımız Abdulhalim CAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet TAYIR ve İlçe Daire Amirleri katıldılar. İlçemizdeki Orta Öğretim Kurumlarından bir gurup öğrenci programa katılarak ağaç dikimini gerçekleştirmiştir. Etkinlik katılımcılara yönelik ikramlarla son bulmuştur.![ORMAN HAFTASI PROGRAMI](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_05094131_img20160405wa0005.jpg)
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |