BURSA
ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK PROJELERİNDE BÜYÜK BAŞARI
- AHMET NECATİ YILMAZ TEKNİKİ VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ - KADRİ UĞUR ORTA OKULU - DEMİRCİ İLK OKULU![TÜBİTAK PROJELERİNDE BÜYÜK BAŞARI](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_23082309_tbitak.jpg)
Tübitak proje yarışmasında ilçemizden üç okulun projesi yarışmada dereceye girerek ödül kazanmışlardır. (- AHMET NECATİ YILMAZ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ - KADRİ UĞUR ORTA OKULU - DEMİRCİ OTRA OKULU ) Projenin hayata geçirilmesi için projesi kabul edilen okullarımıza 5 bin TL proje destek pirimi verilecektir. Yıl sonunda yapımı tamamlanan projeler kendi okullarında sergilenecektir.