BURSA
ORHANELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖGEP TOPLANTISI
NİSAN AYI YÖGEP TOPLANTISI YAPILDI Orhaneli ilçesi İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu idarecilerine yönelik yapılan yönetici gelişim eylem programı (YÖGEP) Nisan ayı toplantısı çevrimiçi olarak Zoom programı üzerinden yapıldı. Toplantı konusu ''Ülkemizin din eğitimine, ilmi, tarihi ve kültürel mirasına katkıda bulunan medeniyet öncülerimiz; alimler ,bilim insanları ve öncü şahsiyetler ile eğitim camiasına örnek çalışmalarıyla ilham veren ve iz bırakan eğitimciler ve eğitim yöneticileri'' idi. Hacı Mustafa Öden Kız AİHL müdür yardımcısı Engin TANRIKULU konuyla ilgili yapmış olduğu sunumda ülkemize faydası olan şahsiyetlerin hayatı ve fikirleriyle ilgili bilgiler verdi. Toplantıda bu kişilerin hayat hikayelerinin öğretmen ve idarecilerin mesleki gelişimleri üzerindeki rolü üzerinde duruldu. Öğrencilere ,derslerde ve ders dışı faaliyetlerde bu şahsiyetlerle ilgili bilgi verici etkinlikler yapılması kararlaştırıldı. Toplantıya mayıs ayında yapılacak toplantı tarihi kararlaştırılarak son verildi![YÖGEP TOPLANTISI](/www/images/mansetresim.png)